קורס ניתוח תיק לקוח מיועד לסוכנים, משווקים ויועצים פנסיוניים, המעוניינים להתמקצע ולהציע ללקוחותיהם ניתוח תיק מקצועי ויסודי. במהלך הקורס ניתנת סקירה נרחבת ומעמיקה של כל המוצרים הקיימים בשוק הפנסיוני ומאפייניהם, הרגולציה העדכנית (שמשתנה חדשות לבקרים), הפרמטרים הרלוונטיים לניתוח תיק לקוח ביטוחי-פנסיוני ועוד. תהליכי ושיטות העבודה אותם תרכוש בקורס, יאפשרו לך להעניק ללקוחותיך ניתוח הוליסטי של כלל ההסדרים הפנסיונים והביטוחיים שברשותם, תוך הצגת, מיפוי וניתוח הנתונים, הסקת מסקנות וניסוח הצעות לשיפור התיק במסגרת דוח מסכם ללקוח ופגישת סיכום אישית.


הקורס מונה 50 שעות לימוד, והחל מחודש ספטמבר הוא יהיה זמין לרכישה כקורס מקוון, או כקורס היברידי, המשלב לימוד מקוון עם תרגולים פרונטליים.

התלמידים בקורס מקבלים ערכת לימוד הכוללת ספר לימוד (המכיל את כל המצגות הנלמדות בקורס וכן כל התרגולים המבוצעים בו) וכן גישה לתיקיית Dropbox אישית של משתתפי הקורס. בתיקייה נמצאות הקלטות כל השיעורים בקורס וכן חומרים מקצועיים נוספים, כך שהתלמידים יוכלו לוודא שהבינו והפנימו את כל החומר שנלמד ותורגל בשיעור.


 להרשמה ניתן לפנות לאביגיל:


SHARE IT:

Related Posts

Leave a Reply

You can use these tags: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>